Kino Światowid zaprasza: Cztery premiery filmowe

Kino Światowid zaprasza: Cztery premiery filmowe
Fot. nadesłane

Kino Światowid zaprasza w piątek 29 września na cztery kolejne premiery filmowe.

„Doppelgänger. Sobowtór”

Przełom lat 70-tych i 80-tych i akcja, która rozgrywa się po dwóch stronach żelaznej kurtyny równocześnie. „Doppelgänger. Sobowtór” od 29 września w Kinie Światowid.

Hans żyje w tętniącym życiem Strasburgu, korzystając z możliwości, jakie daje Zachód. Wtapia się w lokalną społeczność, jednocześnie prowadząc działalność szpiegowską. Bitner mieszka z rodziną w Gdańsku, pracuje w stoczni. Pozornie nic nie łączy obu mężczyzn, jednak przeszłość skrywa tajemnicę, która postawi ich przed koniecznością zmierzenia się z własnymi słabościami i namiętnościami. Obaj staną przed pytaniem dotyczącym swojej tożsamości.

Fot. nadesłane

Wyjątkowa produkcja, której reżyserem jest Jan Holoubek. „Doppelgänger. Sobowtór” od piątku w Kinie Światowid.

***

„Piła X”

Jeszcze bardziej przerażająca intryga, jeszcze więcej szalonych pułapek, najbardziej osobisty motyw i ten sam wybór, przed którymi stają ofiary: cierpienie czy śmierć? „Piła X” od 29 września w Kinie Światowid.

John Kramer powraca. Najbardziej przerażająca część serii PIŁA ujawnia nieznany i wyjątkowo osobisty rozdział gry Jigsawa. Akcja filmu rozgrywa się między wydarzeniami z najsłynniejszych i najkrwawszych części cyklu: PIŁA I i II. Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu.  Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem. John zabiera się do pracy konstruując zestaw najbardziej skomplikowanych, szalonych i okrutnych pułapek jakie kiedykolwiek widzieliście. Lekarze bez serca poddani zostaną terapii szokowej stając się ofiarami najbardziej krwawej zemsty w historii kina. 

Fot. nadesłane

Najbardziej okrutny i błyskotliwy seryjny morderca powraca, by wymierzyć karę medycznym oszustom. „Piła X” od piątku w Kinie Światowid.

***

„Neneh: gwiazda baletu”

Wspaniała opowieść o sile marzeń i ciężkiej drodze do ich spełnienia. „Neneh: gwiazda baletu” od 29 września w Kinie Światowid.

Niezwykle utalentowana 12-letnia Neneh trafia do elitarnej szkoły baletowej Opery Paryskiej. Pomimo entuzjazmu, będzie musiała dużo ciężej ćwiczyć, aby się tam odnaleźć i zyskać przychylność dyrektor szkoły. Marianne Bellage to była gwiazda tańca, która skrywa tajemnicę łączącą ją z małą baletnicą.

Fot. nadesłane

Produkcja familijna skierowana do młodego widza. „Neneh: gwiazda baletu” od piątku w Kinie Światowid.

***

„Moje wielkie greckie wesele 3”

Kolejna część komedii, która podbiła serca milionów widzów na całym świecie. Wspaniała opowieść o relacjach rodzinnych z dużą dawką humoru. „Moje wielkie greckie wesele 3” od 29 września w Kinie Światowid.

Prawie sześć lat po tym, jak rodzina Portokalos po raz ostatni gościła na naszych ekranach w Moim wielkim greckim weselu 2, klan powraca i na ostatnią prośbę zmarłego Gusa Portokalosa udaje się na zjazd rodzinny do Grecji, aby odbyć serdeczną i przezabawną podróż pełną miłości i zwrotów akcji.

Fot. nadesłane

Najsłynniejsza grecka rodzina powraca! „Moje wielkie greckie wesele 3” od piątku w Kinie Światowid.

Print Friendly, PDF & Email