Olsztyn: Urzędnicy zapraszają na wspólny spacer!
Aby wypracować najlepsze dla miasta rozwiązania trzeba iść w teren – przekonują urzędnicy olsztyńskiego magistratu i zapraszają mieszkańców na wspólne spacery i warsztaty podczas których zostaną wypracowane takie rozwiązania, które będą najkorzystniejsze dla mieszkańców i przedsiębiorców gminnego obszaru rewitalizacji.
Olsztyn: Festiwal dźwięku dla dzieci czyli Sonikalia
Jak brzmi muzyka zagrana na smyczki i dwa rowery? A jak zilustrować muzycznie fale grawitacyjne, horyzont zdarzeń czy czarną energię? Tego wszystkiego i wiele więcej będzie można dowiedzieć się i wysłuchać przez cztery najbliższe dni (6 – 9.10.) podczas Festiwalu Sonikalia.
Olsztynianie we wspólnej walce z chorobą
Miało być 700, a przyszło prawie dwa razy tyle! Olsztynianie pokazali solidarność z mieszkanką miasta – malutką Kingą Rydz, która choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni i potrzebuje najdroższego leku świata.
Wyjedź na mecz siatkówki męskiej
Dla chętnych przygotowane są darmowe wejściówki na najbliższe mecze drużyny, w której na pozycji atakującego gra Karol Butryn – reprezentant kadry narodowej.
Olsztyn: Wymień śmieci na książkę
Już w sobotę (17 września) kolejny raz w Olsztynie odbędzie się akcja społeczna „Książka za worek śmieci”. Rejestrować się do niej można jeszcze tylko przez kilka godzin.

Senior

Ostatnio dodane na razemztoba.pl

Projekt pn. „Razem z Tobą” finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zmień rozmiar czcionk