Bartoszyce: Zgłoś się do "Lepszego jutra"

Bartoszyce: Zgłoś się do "Lepszego jutra"
Fot. SION Bartoszyce

W ramach przyznanych środków ze Starostwa Powiatu Bartoszyckiego SION Bartoszyce zaprasza rodziców osób z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie pn. „Lepsze jutro”.

Celem spotkań, które odbywać się będą w ramach projektu jest wspólne dzielenie się między uczestnikami projektu doświadczeniami wynikającymi z bycia rodzicem dziecka z niepełnosprawnością.

Beneficjenci w projekcie poprzez wspólne spotkania zdobędą wiedzę, jak radzić sobie z trudnymi emocjami oraz jak walczyć ze stresem. Otrzymają wsparcie w sytuacjach problemowych i poznają praktyczne sposoby na zwiększenie efektywności kompleksowych oddziaływań terapeutycznych. Poprzez wzajemną integrację stworzą przyjazną sobie, wspierającą się i wymieniającą pomiędzy sobą doświadczenia grupę, co pozwoli im niejednokrotnie spojrzeć na siebie i swoją rodzinę z innej perspektywy.

W ramach projektu oprócz stworzenie grupy wsparcia przewidziano również bezpłatną sesje fotograficzną dla całej rodziny.

Zainteresowani udziałem w projekcie proszeni są o kontakt pod nr. telefonu: 89 721 73 36 lub 89 764 04 77 lub mailowo pod adresem: sionbartoszyce@wp.pl.

Formularz zgłoszeniowy do projektu znajduje się TUTAJ. Należy go dostarczyć osobiście do Stowarzyszenia lub podesłać mailowo lub pocztą.

Więcej informacji o projekcie uzyskać można w siedzibie Stowarzyszenia (Bartoszyce, ul. Bema 51A) lub pod podanymi wyżej numerami telefonu.

Print Friendly, PDF & Email