Festyn sportowy na Kalbarze przyciągnął tłumy

Doświadczenia naukowe, animacje dla dzieci, tory przeszkód, tequball, paintball, pistolety laserowe, dmuchane tory przeszkód, hulajnogi elektryczne i bicykle. To tylko niektóre z atrakcji jakie czekały dziś na odwiedzających podczas tegorocznego festynu sportowego organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.


Kliknij w zdajecie główne i obejrzyj fotorelację z wydarzenia


Pogoda dopisała organizatorom a wraz z nią frekwencja. Do wielu atrakcji trzeba było się ustawiać w kolejce i tam, w oczekiwaniu na swoją kolej, swoje wystać.

– Pierwszy raz byliśmy na festynie w ubiegłym roku i bardzo nam się spodobało. Widać, że nie tylko nam, gdyż w ubiegłym roku nie było takich kolejek jak dziś – mówi Pani Krystyna, która przyszła na Tor Kalbar z córką i wnukami.

Największym zainteresowaniem cieszyły się: dmuchany tor przeszkód, doświadczenia naukowe przeprowadzane na stoisku Elbląskiego Parku Technologicznego oraz strefa z pistoletami laserowymi. Tutaj też kolejki chętnych do skorzystania z tych atrakcji były najdłuższe. Swoje odstać trzeba było też do strefy malowania twarzy i przejażdżek hulajnoga elektryczną.

Print Friendly, PDF & Email