Kawiarenka obywatelska w BCWOP ponownie otwarta

Kawiarenka obywatelska w BCWOP ponownie otwarta

W Bydgoskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych ponownie napijemy się dobrej herbaty i kawy oraz przekąsimy coś dobrego. Boskie bistro zaprasza mieszkańców do kawiarenki obywatelskiej znajdującej przy ul. Gdańskiej 5.

W samym sercu miasta – przy ul. Gdańskiej 5 w BCOPW ponownie otwarta została kawiarenka z wydzieloną przestrzenią zabaw dla dzieci oraz strefą bookcrosingową. Lokal w całości jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Przez najbliższe 3-lata punkt gastronomiczny prowadzić będzie Boskie Bistro, które z okazji otwarcia przygotowało specjalną ofertę dla mieszkańców na kawę. Szczegóły oferty TUTAJ.

Kawiarenka obywatelska ma być miejscem, gdzie każdy mieszkaniec będzie mógł przyjść napić się dobrej herbaty czy kawy i coś zjeść. W ofercie bistro znajdują się śniadania, obiady, kawa, herbata oraz własnego wyrobu wypieki i desery. Wszystko w przystępnych cenach.

Podmiot, który prowadzi kawiarenkę – Boskie Bistro został wyłoniony w wyniku konkursu. Będzie prowadził działalność w tym miejscu przez okres 3 lat.

Godziny otwarcia kawiarenki:

poniedziałek – piątek: 8 – 20
sobota – niedziela: 10 – 16

Warto wiedzieć…

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu jest miejscem stworzonym z myślą o stowarzyszeniach, fundacjach, klubach i wszelkiego rodzaju organizacji działających społecznie i potrzebujących wsparcia w postaci przestrzeni do spotkań, warsztatów, szkoleń czy spotkań założycielskich. Na parterze Centrum działa kawiarenka obywatelska. Na piętrze znajduje się część eventowo-wystawiennicza oraz przestrzeń do pracy dla organizacji pozarządowych.

Fot. i źródło: bydgoszcz.pl