Senioralia w Łodzi 2024. Darmowe wejście na finał w Aquaparku Fala!

Senioralia w Łodzi 2024. Darmowe wejście na finał w Aquaparku Fala!
Fot. UM Łódź

Wielkie zakończenie Senioraliów odbędzie się w Aquaparku Fala! Zwieńczeniem dwutygodniowych wydarzeń oraz atrakcji kulturalnych, sportowych i zdrowotnych będzie darmowy wstęp dla każdego seniora.

Tegoroczne, X Senioralia zakończą się w piątek, 24 maja w Aquaparku Fala. Tego dnia dla seniorów przygotowano atrakcyjną ofertę. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach aquasenior, czyli gimnastyce w wodzie, natomiast osoby, które chciałyby nauczyć się pływać, mogą zapisać się na lekcję z instruktorem.

Dla seniorów, którzy chcieliby lepiej poznać Falę, przygotowano wycieczkę po obiekcie. Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć atrakcje, jakie oferuje aquapark.

Seniorzy mają bezpłatne wejście na Falę na 1,5 godziny. Szczegółowy harmonogram finału imprezy znajdzie się w specjalnie wydanym informatorze Senioraliów. Liczba biletów wstępu jest ograniczona.

Łódzkie Senioralia rozpoczną się 11 maja na rynku Manufaktury. Tam prezydent Łodzi przekaże seniorom klucze do bram miasta. Przez kolejne dwa tygodnie na uczestników czekają darmowe badania, wycieczki po Łodzi oraz wydarzenia kulturalne i sportowe.

UM Łódź
Print Friendly, PDF & Email