Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych ma rok

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych ma rok
Fot. Adminstrator

8 października br. Bydgoszcz zaprasza na IV Bydgoskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, które będzie także okazją do podsumowania pierwszego roku działalności Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu „BCOPW Gdańska 5”.

Tego dnia zaplanowano szereg specjalnych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych mieszkańców Bydgoszczy. Będzie można wziąć udział w różnorodnych warsztatach w kawiarence obywatelskiej, spotkaniach z ekspertami z tzw. trzeciego sektora, panelach dyskusyjnych. Będzie tez okazja do skorzystania z porad prawno-księgowych i merytorycznych. Tego dnia nastąpi też rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą inicjatywę pozarządową „Przechodzący Przez Rzekę”.

W trakcie uroczystych obchodów rocznicy powstania BCOPW zostaną również wręczone podziękowania za udział w tegorocznej prezentacji NGO’sów podczas IV Pikniku Bydgoskich Organizacji Pozarządowych. Ten wyjątkowy dzień zakończy część nieoficjalna z muzyką na żywo.

Bydgoskie Forum Inicjatyw Pozarządowych 2019 „Roczek” BCOPW już we wtorek (8 października) w godz.: 9:00 – 20:00 w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (ul. Gdańska 5).

Źródło: bydgoszcz.pl
Print Friendly, PDF & Email