Policjanci i pracownicy z KWP w Bydgoszczy honorowo oddali krew

Policjanci i pracownicy z KWP w Bydgoszczy honorowo oddali krew
Fot. KWP Bydgoszcz

Dzięki 44 śmiałkom – policjantom i pracownikom Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, kolejni potrzebujący otrzymają to, co najcenniejsze i niejednokrotnie ratujące ich zdrowie, a nawet życie. 18 litrów krwi, bo o niej mowa, zyskało wczoraj (18 kwietnia) Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy.

Wczoraj na dziedzińcu Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy, funkcjonariusze oraz pracownicy Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy podjęli kolejną już honorową inicjatywę oddawania krwi. Akcja, która zyskuje coraz większe uznanie, stanowi wyraz zaangażowania służb mundurowych oraz pracowników Policji w dbanie o zdrowie i dobro innych. Dzięki tego typu akcjom możliwe jest ratowanie życia i zdrowia ludzkiego.

Klub Honorowych Dawców Krwi przy KWP w Bydgoszczy zachęca wszystkich do włączenia się w akcje oddawania krwi, podkreślając, że każda jej kropla jest najcenniejszym darem.

Tym razem, dzięki 44 dawcom Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy zyskało 18 litrów płynu ratującego życie.

KWP w Bydgoszczy / kp
Print Friendly, PDF & Email