Wszystko na święta i jeszcze więcej. Zobacz zdjęcia

Wszystko na święta i jeszcze więcej. Zobacz zdjęcia
Fot. Rafał Sułek

Święta już za nieco ponad dwa tygodnie. Z tej okazji CSE Światowid zorganizował dla elblążan kolejną edycję Warmińsko – Mazurskiego Jarmarku Wyrobów Artystycznych SztukaTERRiA. To niezwykła okazja dla tych, którzy szukają produktów regionalnych i nietuzinkowych prezentów dla najbliższych.

Wydarzenie to już na stałe wpisało się w grudniowy kalendarz CSE Światowid. Swój udział w Jarmarku mogli zgłaszać twórcy ludowi, galerie, instytucje, gospodarstwa agroturystyczne oraz osoby indywidualne zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem, wyrobem produktów żywności naturalnej i prowadzące swoją twórczość na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego. I jak co roku nie zawiedli – mówi Aleksandra Bednarczuk z elbląskiego Światowida.

Jak co roku na jarmarku można zatem znaleźć m.in.: biżuterię, ozdoby bożonarodzeniowe, dekoracje świąteczne, mydełka, kosmetyki naturalne, świece, pluszaki, lalki, rzeźby, wyszywanki, torebki, stroiki świąteczne, bombki, najróżniejsze ozdoby świąteczne oraz produkty żywności naturalnej.

Jarmark odbywa się w sali sportowo – widowiskowej CSE Światowid przy Placu Jagiellończyka 1 i czynny jest dziś – 9 listopada, do godziny 17:00. Zapraszamy!

Zobacz fotorelację! Kliknij w zdjęcie poniżej i oglądaj. 

 

 

Print Friendly, PDF & Email