Olsztyn: Zmiany w ofercie MOK-u

Olsztyn: Zmiany w ofercie MOK-u
Fot. UM Olsztyn

Wprowadzenie na terenie całej Polski obostrzeń „żółtej strefy” wymusiło korekty w propozycjach Miejskiego Ośrodka Kultury. Zmiany dotyczą przede wszystkim zmiany lokalizacji wydarzeń.

Udostępnienie co drugiego miejsca na widowni, jednak nie więcej, niż 25 procent liczby miejsc i zachowanie 1,5-metrowych odstępów – to najważniejsza zasada obowiązująca od 10 października w przypadku organizacji wydarzeń kulturalnych w przestrzeni zamkniętej. Do tej regulacji dostosowuje się m.in. olsztyński MOK.

– Podchodząc odpowiedzialnie zarówno do swojej działalności, jak i do priorytetowej troski o wasze bezpieczeństwo, postanowiliśmy dokonać kilku korekt w najbliższej ofercie – mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Mariusz Sieniewicz. – Przenosimy je do większych przestrzeni, by liczba uczestników nie musiała ulec bolesnemu skurczeniu.

I tak:

  • Filmowy Spichlerz: Safari (czwartek, 15.10, godz. 18:00) zostaje przeniesiony do sali pod Amfiteatrem.
  • Spacer wzdłuż murów, które broniły Olsztyna (sobota, 17.10, godz. 12:00) – na wydarzenie będą obowiązywały zapisy pod adresem: muzeum@mok.olsztyn.pl. Liczba miejsc: 25 osób.
  • Happyboys w Olsztynie (sobota, 17.10, godz. 20:00) – wydarzenie zostaje przeniesione do sali pod Amfiteatrem.
  • Magdalena Okraska: Nie jesteś tym, co jesz (czwartek, 29.10, godz. 18:00) – wydarzenie przeniesione do sali kameralnej w Kamienicy Naujacka.
  • Niespodziankowy koncert z okazji urodzin miasta (sobota, 31.10, godz. 19:00) zostaje odwołany.

Ze względu na dynamikę sytuacji, warto śledzić zarówno stronę internetową Miejskiego Ośrodka Kultury, jak i profil Facebookowy instytucji.

Źródło UM Olsztyn
Print Friendly, PDF & Email