Targi Aktywizacji Społeczno-Zawodowej

Targi Aktywizacji Społeczno-Zawodowej
Fot. materiały promocyjne

19 kwietnia (piątek) o godzinie 10:00 w olsztyńskim Zespole Placówek Edukacyjnych przy ul. Turowskiego 1 (parter budynku C) odbędą się Targi Aktywizacji Społeczno-Zawodowej.

Wydarzenie organizowane jest już po raz trzeci przez Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce z Olsztyna.

W programie targów przewidziano prezentację instytucji wspierających osoby z niepełnosprawnościami na rynku pracy, pokazanie dobrych praktyk dotyczących zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy, prezentacje działań wspierających aktywność społeczno-zawodową osób z niepełnosprawnościami.

Nie zabraknie też okazji do indywidualnych konsultacji w zakresie wsparcia w poszukiwaniu aktywności po zakończonej edukacji. Będzie też możliwość spotkania z przedstawicielami jednostek działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Swoje stoiska podczas targów będą miały m.in. Warsztaty Terapii Zajęciowej z Biskupca, Szczytna, Olsztynka i Olsztyna, Środowiskowego Domu Samopomocy Dedal w Olsztynie, PSONI Koło w Biskupcu, Ostródzie i NIdzicy, ZAZ z Biskupca, Olsztyna i Ostródy, Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie – Centrum Dzwoni w Ostródzie, Miejskiego Urzędu Pracy w Olsztynie, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskiego oddziału PFRON w Olsztynie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie a także przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Departamentu Koordynacji Promocji – Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, olsztyńskiego ZUS, Polskiej Federacji Zatrudnienia Wspomaganego, Ośrodka Informacji dla Osób Niepełnosprawnych przy Miejskim Zespole ds. Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie, Fundacji Aktywizacji w Olsztynie oraz Banku Żywności w Olsztynie.

Print Friendly, PDF & Email