Niebieskie wsparcie

Niebieskie wsparcie
Fot. Adminstrator

Czasem, by poczuć się lepiej, wystarczy zwierzyć się komuś, podzielić się doświadczeniami, poznać inny punkt widzenia. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym oferuje taką możliwość rodzicom nastolatków z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym od 1991 roku pomaga osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ich bliskim. Do szerokiej oferty wsparcia, obejmującej m.in. poradnictwo, szkolenia oraz diagnostykę i konsultacje, dołączyła grupa wsparcia dla rodziców.

– W bezpiecznej atmosferze, kameralnej grupie, przy asyście psychologa, możecie posłuchać lub opowiedzieć o wszystkim, co dla was ważne, a także przekonać się, że są ludzie, którzy borykają się z podobnymi problemami związanymi z wychowywaniem dziecka z całościowymi zaburzeniami rozwoju – zachęcają pracownicy Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym.

W grupie wsparcia dla rodziców nastolatków z zaburzeniami ze spektrum autyzmu są jeszcze wolne miejsca. Spotkania mają odbywać się od listopada co drugi wtorek w godzinach 17:00–19:00 w Centrum Aktywizacji Zawodowej i Społecznej dla Dorosłych Osób z Autyzmem w Gdańsku, ul. Mierosławskiego 9A.

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy mogą dokonać zgłoszenia drogą telefoniczną (pod numerem 721 593 298 lub 509 789 057) albo mailową (anna.m.maniewska@gmail.com lub emrichert@gmail.com).

Oprac. Red.
Źródło: SPOA (FB)
Fot. pixabay.com
Print Friendly, PDF & Email