Najnowszy numer już dostępny - zapraszamy do czytania!

Najnowszy numer już dostępny - zapraszamy do czytania!
Fot. Adminstrator

W wakacyjnym nastroju prezentujemy najnowszy numer „Razem z Tobą” (już teraz do pobrania na naszej stronie), a w nim m.in.:

  • historią Lainy Morrs opowiadamy o zmaganiach z depresją;
  • przypominamy, że stosowanie się do zaleceń lekarskich, noszenie okularów przeciwsłonecznych i właściwe odżywianie przybliżają nas do zdrowa;
  • informujemy o tym, jak uzyskać świadczenie 500+ na drugie dziecko;
  • przybliżamy kolejną sylwetkę z cyklu Niepełnosprawność w świecie mody (na razemztoba.pl szukajcie tagu MODNI ONI);
  • na przykładzie Krzysztofa Szulca pokazujemy, że brak palców nie musi być barierą.

Tym razem Rafał Sułek pisze o mediach i bezpiecznych wakacjach, Ilona Nowacka dzieli się przemyśleniami związanymi z roczną prezydenturą w Rotary Club Elbląg Centrum, a Paweł Borowiecki podejmuje temat integracji (zapytaliśmy też elblążan o ich zdanie na ten temat).

Co jeszcze? Podajemy szczegółowe informacje na temat rekrutacji do projektu Centrum Integracji Społecznej ERKON (zapisy trwają!) oraz opowiadamy o procesie likwidowania barier w nowej siedzibie Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych. W dziale Elbląg – nasze miasto znajdziecie m.in. relacje z Forum Inicjatyw Pozarządowych, Średniowiecznego Pikniku w PSONI. Z kolei na stronach poświęconych prawu dowiedziecie się, czy można uzyskać odszkodowanie za odwołany lot, jakie świadczenia przysługują osobom, które uległy wypadkowi w pracy, poznacie też Pracownicze Plany Kapitałowe oraz przyczyny końca ciszy samochodów elektrycznych.

W dziale kulturalnym nie mogło zabraknąć kilku słów Agnieszki Pietrzyk o książkach (w tym numerze o skandynawskich klimatach i znanym prawniczym duecie) oraz tradycyjnych prezentacji filmów i seriali wartych uwagi. Fani sportu znajdą relację z mistrzostw Europy w siatkówce na siedząco, dowiedzą się, kto wrócił do domu z medalami z Grand Prix w Bydgoszczy, poznają historię powrotu do zdrowia kolarskiego mistrza i odkryją, dlaczego boks na wózku wpływa na pewność siebie.

Życzymy przyjemnej lektury i – (prawie) cytując redaktora naczelnego – rozwagi w szukaniu dobrych wakacyjnych wspomnień!

Print Friendly, PDF & Email
Pobierz PDF