Jantarowe ferie z tańcem

Jantarowe ferie z tańcem
Fot. nadesłana

Kończy się drugi tydzień ferii, a wraz z nim półzimowisko dla najmłodszych dzieci, które podczas roku szkolnego biorą udział w pozalekcyjnych zajęciach tanecznych. Półzimowisko skierowane było do dzieci, które dopiero co, rozpoczęły swoją przygodę z tańcem.

Codziennie, przez 5 dni obowiązkowym punktem programu były zajęcia taneczne, na które składały się rozgrzewki, warsztaty z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich. Dzieci ze względu na poziom zaawansowania oraz większy komfort zajęć, podzielone były na grupy.

– Ferie są dobrym czasem na podnoszenie poziomu umiejętności – mówi Mateusz Czyżyk, instruktor tańca. – Dzięki intensyfikacji zajęć, będzie przepracowany i utrwalony spory zakres programu tanecznego. Bez obciążenia nauką uczestnicy mają lepsze nastawienie do zajęć i bardziej chłonny umysł.

Nie samym tańcem wypełniony był czas uczestników półzimowiska. Za nimi także rekreacja na basenie, seans kinowy, a także zajęcia integracyjne i sesja w fotobudce. W drugim tygodniu było również wyjście na kryte lodowisko, trampoliny oraz zajęcia artystyczne.

Półzimowisko realizowane było w ramach zadania pn. „Ferie z tańcem” dofinansowanego ze środków Gminy Miasto Elbląg.

Oprac. Red.
Inf. nadesłana
Print Friendly, PDF & Email