Iława: „Akademia Samodzielności”- trwa rekrutacja

Iława: „Akademia Samodzielności”- trwa rekrutacja
Fot. nadesłane

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Iławie rozpoczęło realizację projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Akademia Samodzielności”.

Projekt potrwa od 1 marca 2019 do 31 marca 2021. Celem projektu jest podniesienie aktywności społecznej i poprawa sytuacji rodzinnej 150 osób/rodzin, w tym 110 osób z niepełnosprawnościami (dzieci, młodzieży i osób dorosłych) z terenu Iławy i powiatu iławskiego, zagrożonych wykluczeniem społecznym. Do skorzystania z bezpłatnej oferty wsparcia szczególnie zapraszamy przedstawicieli rodzin wielodzietnych (z trójką i więcej dzieci), a także rodziny z dzieckiem (0-3 lat) zagrożonym niepełnosprawnością.

Rekrutacja prowadzona będzie w dwóch turach:

  • I nabór marzec 2019
  •  II nabór luty-marzec 2020

Wszelkie pytania i zgłoszenia można kierować do Biura Projektu: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Iławie I piętro, pokój 101 (poniedziałek – piątek, godz. 8:00 – 15:00) 14-202 Iława, ul. Wiejska 2 D Telefon: 500 292 014, e-mail: biuro.as@psoni.ilawa.pl Aktualności i dokumenty rekrutacyjne do pobrania tu: http://www.psoni.ilawa.pl/akademia-samodzielnosci/

Print Friendly, PDF & Email