Gdańsk: Webinarium z psychologiem

Gdańsk: Webinarium z psychologiem
Fot. mat. prasowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku przygotowuje webinarium w formie wideo z psycholog, Elżbietą Krzyżaniak z Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany, która poprowadzi prelekcje oraz odpowie na wcześniej przekazane pytania od czytelników.

Inicjatywa skierowana jest dla wszystkich, którzy martwią się obecną sytuacją, a w szczególności seniorów, o których powinniśmy troszczyć się teraz najbardziej.

W materiale wideo psycholog Elżbieta Krzyżaniak oprócz odpowiedzi na przesłane przez czytelników pytania opowie:

  • o emocjach, które mają prawo pojawić się w sytuacji pandemii oraz o tym, jak sobie z nimi poradzić;
  • o tym, jak nie zamienić się w wilka i nie stracić ważnych relacji;
  • o tym, jak nie czuć się samotnym będąc samemu w domu;
  • o tym, jak znaleźć w sobie optymizm i jak ważne jest nasze nastawienie.

Webinarium z psychologiem zostanie opublikowane 30 kwietnia na stronie biblioteki wbpg.org.pl oraz na facebook.com/BibliotekaPublicznaGdansk.

Elżbieta Krzyżaniak to psycholog, mediator, Profesjonalny Coach Erickson International College, Certyfikowany Trener FRIS, właściciel Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany, wykładowca akademicki, autorka bloga psychologicznypunktwidzenia.pl

Szkolenia oraz zamiłowanie do pracy z ludźmi uczyniły z niej coacha, trenera, mediatora. Doświadczenie sprawiło, że jest uważnym i skutecznym psychologiem. Na co dzień́ wspiera ludzi w ich rozwoju, towarzyszy im na drodze zmian, pomaga na zakrętach życiowych. Potrafi mobilizować́ do tego, żeby chciało im się chcieć, dzieli się z nimi wiedzą, szuka najlepszych rozwiązań. Jako mediator skutecznie wspiera rozwiązywanie konfliktów. W pracy koncentruje się̨ na możliwościach, a nie na przeszkodach. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla klientów zainteresowanych własnym rozwojem. Entuzjastka zmian, ekspert do spraw odwagi. Prywatnie kobieta odważna, zafascynowana życiem.

Marcin Haftkowski / Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
Fot. mat. prasowe
Print Friendly, PDF & Email