Siła Wsparcia najważniejsza w pracy z osobami niepełnosprawnymi

Siła Wsparcia najważniejsza w pracy z osobami niepełnosprawnymi
Fot. CSE Światowid/nadesłane

W ramach projektu „Siła Wsparcia” programu Erasmus+ działamy aktywnie również latem. Już 14 czerwca odbędzie się kolejne działanie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

Tym razem będzie to wyjazd edukacyjny, połączony z udziałem w niezwykłym wydarzeniu „Świat Mało Znany”, czyli przeglądzie teatralnym spektakli tworzonych wspólnie przez osoby niepełnosprawne intelektualnie i osoby pełnosprawne. „Świat Mało Znany” jest imprezą realizowaną cyklicznie od 23 lat, promującą potencjał i możliwości oraz osiągnięcia artystyczne osób z niepełnosprawnością intelektualną z różnych regionów Polski i innych krajów Europy.

Kontakt z działaniami teatralnymi, warsztaty z zakresu dramy i teatru ruchu są pomocne zarówno podczas kreowania spektaklu, jak i w budowaniu własnego wizerunku oraz w zmaganiach życia codziennego, pełnego barier, wyzwań i stereotypów.

Przegląd odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Wyjazd z Elbląga o godz. 14.00, powrót w godzinach wieczornych.

Program znajduje się TUTAJ

W wyjeździe edukacyjnym z zakresu teatroterapii mogą wziąć udział instruktorzy oraz terapeuci. Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Zapisy i szczegółowe informacje: mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl lub tel. 55 611 20 65.

Warsztaty realizowane w ramach projektu “SIŁA WSPARCIA” / „STRENGTH OF SUPPORT”
Program Erasmus+ / Edukacja Dorosłych
Akcja 2 – Partnerstwa strategiczne. Współpraca na rzecz innowacji i dobrych praktyk.
Print Friendly, PDF & Email