Siatkarze zagrają o Puchar Prezydenta

Siatkarze zagrają o Puchar Prezydenta
Fot. MOSiR

W najbliższą niedzielę, 21 lipca, na boisku przy Tawernie Tortuga rozegrany zostanie turniej siatkówki plażowej o Puchar Prezydenta Elbląga. Aktualnie trwa jeszcze przyjmowanie zgłoszeń do turnieju.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tawerna Tortuga po raz kolejny są organizatorami turnieju siatkówki plażowej, którego głównym trofeum będzie Puchar Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego. Zawody rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę, 21 lipca, na boisku Tawerny Tortuga. Liczba startujących drużyn jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć, gdyż pozostało już tylko kilka wolnych miejsc.

– Jest to pierwszy z dwóch turniejów zaplanowanych podczas tegorocznej akcji „Wakacji z MOSiR-em” – informuje Krzysztof Fedak z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. – W zawodach mogą uczestniczyć dwuosobowe zespoły składające się z zawodników którzy ukończyli minimum 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów. W ubiegłym roku zawody cieszyły się dużą popularnością, dlatego siatkarskiej rywalizacji nie mogło zabraknąć także podczas tegorocznych Wakacji z MOSiR-em.

Zgłoszenia do turnieju o Puchar Prezydenta Elbląga przyjmowane będą do czwartku, 18 lipca, do godz. 23:59 na adres imprezy@mosir.elblag.eu. W treści maila należy podać nazwę zespołu, skład drużyny (imię i nazwisko zawodników), miejscowość z jakiej zespół pochodzi oraz numer kontaktowy do kapitana zespołu. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, a udział w zawodach jest bezpłatny. Początek siatkarskich zmagań zaplanowano na godz. 9.00, natomiast odprawa techniczna z kapitanami odbędzie się na kwadrans przed zawodami.

MOSiR
Print Friendly, PDF & Email