Olimpiada Lekkoatletyczna w Ostródzie

Olimpiada Lekkoatletyczna w Ostródzie
Fot. nadesłane

16 maja sześciu uczestników z Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Saperów w Elblągu uczestniczyli w Olimpiadzie Lekkoatletycznej Integracyjnego Festynu Sportowego, który odbył się w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji na Stadionie Miejskim.

Zawodnicy dzielnie brali udział we wszystkich konkurencjach biegowych, rzucie piłką lekarską z miejsca, skok w dal z miejsca oraz drużynowym przeciąganiu liny – systemem pucharowym. Drużyna zajęła 6 miejsce w klasyfikacji.

– Zawody dostarczyły dla widowni wielu pozytywnych emocji, a dla samych uczestników wielu radosnych przeżyć i niezapomnianych wspomnień. Nasza drużyna otrzymała medale pamiątkowe i statuetkę za udział. Wspólnie z innymi zawodnikami prezentowaliśmy oraz doskonaliliśmy umiejętności sportowe i współpracę spędzając przy tym mile czas. Dziękujemy Organizatorowi, czyli Warmińsko – Mazurskiemu Związkowi Sportowemu oraz Polskiemu Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Ostródzie za zorganizowanie wspaniałej Olimpiady Lekkoatletycznej w Ostródzie – podsumowują swój udział w zawodach przedstawiciele elbląskiego WTZ przy Saperów.

Print Friendly, PDF & Email