Kino pod chmurką. Jaki film tym razem?

Kino pod chmurką. Jaki film tym razem?
Fot. filmweb.pl

W sobotę w ramach „Letniego kina pod chmurką” widzowie będą mogli obejrzeć film „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”. To coś dla miłośników kina francuskiego w komediowym stylu.

Claude Verneuil jest głową multikulturowej rodziny. Każda z jego czterech córek wyszła za mąż za imigranta. Mało tego, każda z nich podejmuje decyzję o wyjeździe z Paryża. Patriarcha rodu nie może na to pozwolić. Zrobi wszystko, by jego zięciowie nauczyli się kochać Francję.

Seans w najbliższą sobotę (18 lipca). Początek filmu po zachodzie słońca (około godz. 21:30), tradycujnie już na dziedzińcu elbląskiego muzeum. – Prosimy o przybycie minimum 20 minut przed seansem – informują organizatorzy wydarzenia.

Z uwagi na ograniczenia związane z COVID-19, liczba miejsc na seansie jest ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki / bilety na film. Te do zgarnięcia tutaj –> https://iframe261.biletyna.pl/.

Wchodzący na teren muzeum obowiązkowo muszą mieć założone maseczki lub przyłbice. Każdej z osób będzie mierzona temperatura, dlatego organizatorzy proszą o wcześniejsze przybycie. Ci, u których pomiar wykaże ponad 37 stopni, nie będą mogli wejść na teren muzeum.

Z kolei w przyszły (piątek 24 lipca) na dziedzicu muzeum zostanie wyświetlony film pt. „Cudowny chłopak” z Julią Roberts, Owenem Wilsonem i znakomitym Jacobem Tremblay’em w roli głównej.

Fot. filmweb.pl
Print Friendly, PDF & Email