Iława: Nagrody dla ludzi o wielkich sercach

Iława: Nagrody dla ludzi o wielkich sercach
Fot. pixabay.com

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu „Bratnia Dłoń” – jedynego takiego wydarzenia, na którym głośno może wybrzmieć „dziękuję”. To konkurs dla wyjątkowych osób za wyjątkowe serce i dobro, które roztaczają wokół siebie każdego dnia.

Niepełnosprawność to wyzwanie nie tylko dla osób, których dotyka bezpośrednio, ale także sprawdzian dla całego społeczeństwa. Na szczęście w naszym kraju stosunek oraz postrzeganie osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami zmienia się na lepsze. Dzieje się tak za sprawą małych i wielkich gestów ludzi dobrego serca, którzy na co dzień angażują się w pomoc osobom niepełnosprawnym.

To oni pokazują nam, że niepełnosprawność nie czyni nikogo innym, czy gorszym. Osoby z niepełnosprawnościami mają wspaniałe talenty i ambicje jak każdy pełnosprawny, a podanie im bratniej dłoni to otwarcie dla nich drogi normalnego życia. Konkurs „Bratnia Dłoń” organizowany jest właśnie z myślą o tych, którzy na co dzień pomagają osobom z niepełnosprawnościami. To okazja do podziękowań dla nich za bezinteresowna pomoc.

Fot. UM Iława

Burmistrz Miasta Iławy zaprasza do składania wniosków o przyznanie nagrody „Bratnia Dłoń” dla osób w szczególny sposób zaangażowanych w działalność na rzecz osób potrzebujących wsparcia i pomocy. Konkurs promuje działalność na rzecz niepełnosprawnych mieszkańców Iławy.

Jeśli chcesz zgłosić do konkursu organizację, instytucję lub konkretnych wolontariuszy wspierających osoby z niepełnosprawnościami należy wypełnić formularz. Warto docenić trud i zaangażowanie tych, którzy poświęcają swoje życie innym!

Nagrody będą wręczane w Kinoteatrze „Pasja” w Iławie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, który odbędzie się w dniu 4 grudnia 2020 r.

Wniosek należy przesłać na adres e-mail: um@umilawa.pl lub przekazać osobiście do skrzynki korespondencyjnej Urzędu Miasta Iławy, która znajduje się w holu budynku.

Osoba do kontaktu: Monika Kowalska-Kastrau (tel. 89-649-01-89). Regulamin konkursu można znaleźć tutaj. Termin składania wniosków upływa 20.11.2020 roku.

UM Iława
Print Friendly, PDF & Email