Gdańsk: Pasja z pracą w parze – to możliwe

Gdańsk: Pasja z pracą w parze – to możliwe
Fot. Pixabay

Trwa nabór do projektu aktywizującego zawodowo pt. „Cała Naprzód II”, realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku w partnerstwie z gminami: Pszczółki i Suchy Dąb. Udział w nim to szansa na znalezienie pracy zapewniającej godziwe wynagrodzenie i zgodnej z zainteresowaniami.

Do udziału w „Całej Naprzód II” Gdańsk zaprasza osoby, które ukończyły 30 lat, m.in. mieszkanki i mieszkańców: Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz gmin: Pszczółki, Suchy Dąb oraz Pelplin. To oferta m.in. dla ludzi długotrwale bezrobotnych, także dla pracujących za minimalne wynagrodzenie. – Udzielamy bezpłatnie wsparcia doradcy zawodowego, pedagoga i pośrednika pracy. Finansujemy nietypowe szkolenia i staże, zgodnie z zainteresowaniami, wskazaniami i predyspozycjami uczestników projektu. Pomagamy podnieść kwalifikacje i znaleźć wymarzone zajęcie, które zapewni życiową stabilizację – informują organizatorzy.

– Naprawdę można polepszyć swoje zawodowe i rodzinne życie, udział w projekcie to szansa na spełnienie – mówi Piotr Kowalczuk, zast. prezydent Gdańska ds. edukacji i usług społecznych.

Gdańsk do współpracy zachęca też pracodawców, którzy zatrudnią uczestników „Całej Naprzód II”. W tym wypadku proponuje wsparcie w formie zatrudnienia subsydiowanego. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i potrwa do końca czerwca przyszłego roku.

Chętni do udziału w projekcie oraz pracodawcy mogą kontaktować się: telefonicznie: 58 347 82 99 i 502 986 387 lub e-mailowo: calanaprzod@mopr.gda.pl.

Fot. Pixabay
Print Friendly, PDF & Email