ERKON i Redakcja pracują zdalnie

ERKON i Redakcja pracują zdalnie

W związku ciągłym rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa oraz wprowadzeniem przez Rząd nowych środków zapobiegawczych mających minimalizować rozprzestrzenianie się wirusa m.in. zakaz przemieszczania się oraz mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, a także beneficjentów, Dyrekcja Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych wydłuża do 10 kwietnia okres zdalnej pracy Stowarzyszenia.

– Zdajemy sobie sprawę, że dla nas wszystkich jest to trudny okres. Z jednej strony mamy szereg zobowiązań wobec grantodawców i współpracujących z nami pracodawców, z drugiej musimy zapewnić bezpieczeństwo zarówno pracownikom, jak i osobom przychodzącym do nas po pomoc. W tych trudnych dniach nie zamknęliśmy Stowarzyszenia na potrzeby naszych beneficjentów. Codziennie pełnione są dyżury, a nasi doradcy zawodowi, trenerzy pracy, psycholodzy i prawnik dostępni są dla każdego pod telefonem lub poprzez pocztę elektroniczną, a także media społecznościowe. Nikogo nie zostawimy w potrzebie w tej trudnej sytuacji, stąd zachęcamy wszystkich do kontaktu, wierząc w to, że już niebawem będziemy mogli wrócić do spotkań bezpośrednich i normalnej pracy bez obawy o własne i czyjeś zdrowie – mówi Dyrektor ERKON Barbara Gąsak.

Z pracownikami Stowarzyszenia można kontaktować się mailowo lub telefonicznie:

• e – mail: erkon@softel.elblag.pl;

• 55 232 69 35 – recepcja (w godzinach od 9:00 do 14:00);

• 785 506 176 (Redakcja);

• 785 425 131 (biuro w Ostródzie);

• 516 264 836 Doradcy zawodowi i Trenerzy Pracy (w godzinach 9:00 do 15:00);

• 516 264 822 Doradcy zawodowi i Trenerzy Pracy (w godzinach 9:00 do 15:00).

PORADY PRAWNE:

Do 31 marca br. udzielane będą wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 609 527 342 (w godzinach od 12:30 do 15:00 oraz 17:00 do 18:00) – prosimy kontaktować się z prawnikiem TYLKO w tych godzinach. Z prawnikiem skontaktować się można również mailowo: pytania.prawne@o2.pl.

Godziny wsparcia prawnego w miesiącu kwietniu podamy w oddzielnym komunikacie w najbliższym dniach.

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE:

realizowane jest pod numerami telefonu 881 717 625 oraz 787 798 710 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 15:00 i jest ono przeznaczone dla wszystkich, którzy potrzebują takiej pomocy w tych trudnych chwilach.

REDAKCJA:

– Sytuacja epidemiologiczna dynamicznie się zmienia. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Czytelników oraz wolontariuszy, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu kolportażu miesięcznika – dotyczy to zarówno odbiorców w Elblągu, jak i wysyłki gazet. Wszystkie e-wydania można znaleźć na naszej stronie internetowej – zachęcamy do pobierania i czytania „Razem z Tobą” w wersji elektronicznej. Numery zostaną do Państwa dostarczone w możliwie szybkim czasie po ustaniu zagrożenia – mówi Rafał Sułek, redaktor naczelny Razem z Tobą.

1. Pozostałe obszary pracy redakcji nie ulegną zmianom: proces powstawania kolejnych numerów miesięcznika jest w toku, a my jesteśmy #CodziennieRazemzToba na razemztoba.pl.

2. Redakcja w najbliższych dniach będzie zamknięta, a jej członkowie pracują zdalnie. Skontaktować się można z nami pod numerem telefonu 785 506 176 lub mailowo redakcja@razemztoba.pl. Od dziś działa również specjalny adres mailowy dla Czytelników jestesmy@razemztoba.pl – zachęcamy wszystkich do kontaktu z nami w każdej sprawie: od polemiki do artykułów, chęci współpracy z redakcją, po propozycje tematów lub opinie i sugestie na temat strony internetowej oraz gazety drukowanej.

3. Kolejny numer „Razem z Tobą” ukaże się dziś, a już teraz zapraszamy na razemztoba.pl, gdzie codziennie mamy dla Państwa najświeższe informacje.