Ogrody zagrały dla WOŚP

Fot. Rafał Sułek

Występy artystyczne, pokaz magii i baniek mydlanych, stoiska kreatywne oraz punkty profilaktyki zdrowotnej. Tak w największym skrócie wyglądało granie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbyło się wczoraj (27 stycznia) w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu.


Kliknij w zdjęcie główne i zobacz fotorelacje z wydarzenia.


W tym roku zbierane będą fundusze na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

W naszym mieście podczas Finału działało 85 sztabików – także poza Elblągiem, bo również w: Milejewie, Gronowe Górnym, Żurawcu, Markusach, Zwierznie i Suchaczu.

W ramach sobotniego grania w Ogrodach odwiedzający to centrum handlowe mieli możliwość wykonać podstawowe badania profilaktyczne a przy okazji wziąć udział w licytacjach i wysłuchać oraz obejrzeć występy artystyczne m.in: Destination Dance Studio w Elblągu, Diamentów z Młodzieżowego Domu Kultury, Orkiestry Wojskowej czy Szalonych i Szalonych Małolat ze Studia Artystycznego Katarzyny Panicz. Na najmłodszych czekały również zajęcia kreatywne i pokaz baniek mydlanych. Swoje umiejętności pokazywał również magik Karol Sanetti.

Z licytacji prowadzonych pomiędzy występami zebrano wczoraj 3109,71 zł.

Wydarzenie prowadził Łukasz Brzostek.

Print Friendly, PDF & Email