Konkurs „Możemy więcej” – wyniki oceny merytorycznej

Konkurs „Możemy więcej” – wyniki oceny merytorycznej
Fot. pixabay.com/PFRON

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych opublikował wyniki oceny merytorycznej wniosków złożonych w ramach konkursu „Możemy więcej”.

Jak zaznacza Fundusz w komunikacie na swojej stronie, listy rankingowe opublikowane zostaną łącznie z decyzją w sprawie przyznania dofinansowania. Decyzje te podjęte będą niezwłocznie po ogłoszeniu wyników oceny. Fundusz zabezpieczył również środki finansowe na etap odwołań od negatywnej oceny merytorycznej.

Wnioskodawcy, których wnioski zostały ocenione negatywnie, zgodnie z regulaminem konkursu mają teraz czas na złożenie odwołania od tej decyzji – w terminie 7 dni roboczych od dnia, opublikowania wyników oceny merytorycznej na stronie internetowej PFRON, tj. do 15 marca 2024 r.

Jak zaznacza Fundusz, decyzja w sprawie skierowania wniosku do ponownej oceny merytorycznej podjęta zostanie najpóźniej do 26 marca 2024 r. a komisja konkursowa przeprowadzi ocenę wniosków w terminie 30 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji o skierowaniu wniosku do ponownej oceny.

Print Friendly, PDF & Email