Drugi dzień z Ligą Mistrzów. Wisła wygrywa w półfinale w imponującym stylu!

Drugi dzień z Ligą Mistrzów. Wisła wygrywa w półfinale w imponującym stylu!
Fot. Paula Duda

To był pokaz siły Wisły Kraków. Gospodarze Ligi Mistrzów grali jak z nut. Wychodziło wszystko. Biała Gwiazda pokonała Manchester City 7-0 i w niedzielę zagra o zwycięstwo w całym turnieju.

W sobotę dokończono fazę grupową. Rozegrano też mecze półfinałowe. W jednym z nich zagrała Wisła. I to jak! Klub z małopolski pokazał wielki ampfutbol. Zdobywanie goli rozpoczęło się w 10 minucie.

Trzykrotnie piłkę w siatce umieścił Kamil Grygiel. Na listę strzelców w tym meczu wpisali się też Mateusz Łubiarz i Krystian Kapłon (x2). Jeden z goli został zaliczony jako trafienie samobójcze – po tym jak piłkę tuż przy linii bramkowej podawał Grygiel, do własnej bramki wpakował ją Ramsden.

Dużo goli padło także w drugim z półfinałów. Etimesgut Ankara bardzo pewnie pokonał Flamencos Amutados. Mistrz Turcji sześć razy umieszczał piłkę w siatce.

Mecz finałowy Wisła rozegra w niedzielę o godz. 19:00 na stadionie im. Henryka Reymana. Transmisja ze spotkania na Facebooku Amp Futbol Polska oraz na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Wcześniej (o godz. 17:00) mecz o 3. Miejsce, a o godz. 15:00 mecz o 5. miejsce.

Print Friendly, PDF & Email