Ruszyło kręcenie kilometrów dla Elbląga

Ruszyło kręcenie kilometrów dla Elbląga
Fot. Adminstrator

Blisko 70 zarejestrowanych uczestników i pierwsze przejechane kilometry. Brawa dla Was! Tak Elbląg rozpoczął udział w rywalizacji o tytuł „Rowerowej Stolicy Polski”.

Dzisiaj uczniowie wracają do szkół – życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za jak najlepsze oceny, także dzisiaj rozpoczęła się walka o tytuł „Rowerowej Stolicy Polski”, w której udział bierze po raz pierwszy Elbląg.

Zasady są proste. Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczem telefonu komórkowego, mogą wziąć udział w zabawie. Rowerzyści pobierają specjalnie stworzoną na potrzeby rywalizacji darmową aplikację, która rejestruje trasy i ich długości. Uczestnik sam decyduje, dla którego z miast „kręci kilometry”.

Aplikację „Rowerowa stolica Polski” znajdziemy w sklepie Play (dla systemów Android) lub w sklepie Apple Store (dla systemów IOS). Po zainstalowaniu aplikacji wybieramy Elbląg i rozpoczynamy kręcenie kilometrów dla naszego miasta.

Co ważne, kilometry dla swojego miasta możemy kręcić w każdym miejscu na świecie.

Przed nami 30 dni rowerowego szaleństwa. Warto pamiętać o tym, żeby przed korzystaniem z aplikacji „Rowerowa Stolica Polski”, która będzie liczyła Wasze kilometry na rowerze, sprawdzić ustawienia telefonu.

Do poprawnego działania aplikacji niezbędne jest wyłączenie oszczędzania baterii oraz włączenie opcji działania w tle dla aplikacji. W innym przypadku może dochodzić do błędnego naliczania kilometrów. W razie pytań czy problemów można kontaktować się pod adres mailowy: support@rowerowastolicapolski.pl

Więcej szczegółów o akcji znaleźć można na stronie Miasta.

Print Friendly, PDF & Email