I Elbląski Jarmark Wielkanocny już w ten weekend

I Elbląski Jarmark Wielkanocny już w ten weekend
Fot. Pixabay

Wielkanoc to czas radości, spotkań rodzinnych i wyjątkowych tradycji. W samym sercu Elbląga, na malowniczym Starym Mieście, czeka na nas niezwykłe wydarzenie, które ożywi świąteczne emocje w sposób niezapomniany.

– Już 16-17 marca, w godz. 11.00- 17.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyjezdnych na I Elbląski Jarmark Wielkanocny!

Wśród ponad 30 stoisk znajdą się wyjątkowi wystawcy gastronomii, oferujący tradycyjne potrawy wielkanocne oraz przysmaki dla każdego podniebienia. Nie tylko zasmakujesz w tradycji, ale także zanurzysz się w jej pięknie, eksplorując różnorodność wyrobów artystycznych.

Znajdziesz tu unikatowe ozdoby wielkanocne, ręcznie robioną biżuterię i wiele więcej, aby uczynić Twoje święta jeszcze bardziej wyjątkowymi. To nie tylko okazja do zakupów, ale przede wszystkim czas, który warto spędzić z rodziną i przyjaciółmi.

Zachęcamy wszystkich do spaceru na Stare Miasto w najbliższy weekend, by doświadczyć klimatu jarmarku i cieszyć się wiosenną aurą wśród uśmiechniętych twarzy i kolorowych straganów.

Dołączcie do nas, by razem celebrować magię Wielkanocy! – Zapraszają: Prezydent Elbląga Witold Wróblewski i Elbląski Klub Szefów Kuchni.

Mat. prasowe
Print Friendly, PDF & Email