Psi Patrol zaprasza na dzień dziecka w Ogrodach

Psi Patrol zaprasza na dzień dziecka w Ogrodach

W sobotę 1 czerwca centrum handlowe Ogrody będzie hucznie świętować dzień dziecka. Mali fani „Psiego Patrolu”, animowanego serialu o dzielnych pieskach, będą mogli wziąć udział w licznych animacjach, zadaniach i konkursach z nagrodami.

Dzień dziecka w Zatoce Przygód to wymarzony plan dla wszystkich dzieci, które śledzą poczynania bohaterskich szczeniąt znanych z bajki „Psi Patrol”. Członkowie Psiego Patrolu to specjaliści od bezpieczeństwa, pożarnictwa, budownictwa, ekologii i innych dziedzin. Ich zadanie to ratowanie lokalnej społeczności.

W sobotę 1 czerwca w Ogrodach powstanie Zatoka Przygód, czyli miasteczko znane z serialu. W godzinach 12.00-18.00 będzie można skorzystać z licznych atrakcji nawiązujących do przygód odważnych i pomocnych piesków.

– Wydarzenia z motywem przewodnim nawiązującym do popularnego serialu czy filmu to zawsze strzał w dziesiątkę. Bohaterowie „Psiego Patrolu” budzą same pozytywne skojarzenia – są pomocni, odważni i dzielni. Chcemy te postawy promować wśród naszych małych klientów, a najlepiej robić to poprzez zabawę – mówi Sandra Gieda, marketing manager Ogrodów.

W programie wydarzenia znajdą się między innymi: konkurencje taneczne, strefa ekologii, stanowisko policyjne, strefa wzywania pomocy, plac budowy, pamiątkowe zdjęcia z popularnymi pieskami, balonowe zoo, warsztaty kreatywne. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami, w których do wygrania będą zabawki i gadżety z Psim Patrolem.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Wydarzeniu będzie również towarzyszył konkurs zorganizowany za pośrednictwem Facebooka – należy śledzić informacje pojawiające się na www.facebook.com/centrumhandloweogrody. Do wygrania będą karty podarunkowe do Ogrodów – idealny prezent z okazji dnia dziecka.