Ich prace ozdobią policyjny kalendarz [ZDJĘCIA]

Wczoraj (17 czerwca) w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu wręczono nagrody 12 laureatom konkursu plastycznego dla dzieci – „Bezpieczni w Ruchu Drogowym”. Była to już 20 edycja tego konkursu. Nagrodzone prace trafią do kalendarza na 2020 rok. Kliknij w zdjęcie główne i obejrzyj fotorelację.

Podczas spotkania dzieci otrzymały nagrody z rąk: mł. insp. Tomasza Piaskowskiego (I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu) oraz Izabeli Nowaczyk z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, plecaki z wyposażeniem szkolno-wakacyjnym.

Dodatkową nagrodą dla całej grupy zwycięzców będzie zamieszczenie 12 prac w kalendarzu na 2020 rok. Publikacja będzie wysyłana do różnych instytucji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, a także do zagranicznych miast partnerskich.

Lista laureatów:
Nikola Głuszyk SP Rogajny
Martyna Tucka SP Godkowo
Julian Łasiński SP 1 Elbląg
Julia Ziółkowska SP 14 Elbląg
Wiktoria Kukulska SP 21 Elbląg
Hanna Szilling SP 9 Elbląg
Wiesiu Kalinowski SP 3 Pasłęk
Anna Pietrzyk SP 19 Elbląg
Jessica Zep SP 15 Elbląg
Jakub Witkowski SP Elbląg
Mia Piaskowska SP Żurawiec
Antonina Soszyńska SP Żurawiec

Organizatorzy konkursu wszystkim wyróżnionym dzieciom i ich opiekunom szkolnym serdecznie gratulują i zachęcają do udziału w następnych edycjach konkursu. Kolejny konkurs odbędzie się wiosną 2020 r.