Wtorkowe kino dla dorosłych i 100 lat Warner Bros

Wtorkowe kino dla dorosłych i 100 lat Warner Bros
Fot. nadesłane

Kino Światowid zaprasza na seans z cyklu 100 lat Warner Bros, a tu „Skazani na Shawshank” oraz na wtorkowe kino dla dorosłych, w ramach którego wyświetlony zostanie film „Teściowie 2”.

Jeden z najlepszych filmów w historii kina„Skazani na Shawshank”.

Fot. nadesłane

Lata 30-ste XX wieku. Andy Dufresne zostaje skazany, za zamordowanie z premedytacją żony i jej kochanka, na pobyt w najcięższym więzieniu – Shawshank. Już pierwszej nocy przekonuje się o bezwzględności strażników, kiedy jeden z nich pobił więźnia na śmierć. W międzyczasie Andy poznaje Reda, z którym się zaprzyjaźnia. Bohater próbuje nikomu nie wchodzić w drogę do momentu, gdy słyszy rozmowę strażników o pieniądzach. Andy, jako bankier znający kruczki prawne, pomaga jednemu z nich w sprawach finansowych i staje się sławny. Po krótkim czasie wszyscy zwracają się do niego o pomoc z podatkami. Naczelnik więzienia nie pozostaje jednak obojętny na jego talent i sam postanawia go wykorzystać do zarobienia pieniędzy. Po jakimś czasie w Shawshank pojawia się nowy więzień, mogący uniewinnić Andy’ego. Jednak chciwość wygrywa z naczelnikiem, który postanawia nie dopuścić do wypuszczenia Dufresne’a.

„Skazani na Shawshank”26 września o godzinie 18:00.

***

„Teściowie 2” – wspaniała i przezabawna komedia o nas, Polakach.

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.   

Uwielbiani bohaterowie powracają aby znów rozbawić do łez. 

„Teściowie 2”26 września o godzinie 12:00.

Print Friendly, PDF & Email