Wakacyjne warsztaty plastyczne w Światowidzie

Wakacyjne warsztaty plastyczne w Światowidzie
Fot. nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich Światowid zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na wakacyjne warsztaty pn. „Idziemy do ZOO!”. Zajęcia zaczynają się 8 lipca. Liczba miejsc ograniczona. Odpłatność za jedno dziecko wynosi 200 zł.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o podróży przez świat zwierząt wypełnioną kolorami, kształtami i fantazją? Jeśli tak, to Centrum Spotkań Europejskich Światowid przygotował niezwykłe zajęcia w okresie wakacyjnym dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Będą to tygodniowe, kreatywne warsztaty plastyczne, których głównym celem jest rozwijanie wyobraźni, wrażliwości i kreatywności dzieci.

– Ruszymy w ekscytującą podróż, której celem będzie odkrywanie tajemniczego świata zwierząt w sposób niezwykły i pełen wyobraźni. Na naszych warsztatach nie będziemy jedynie obserwować – sami stworzymy naszych ulubionych futerkowych przyjaciół! – mówią organizatorzy warsztatów.

Czy chcesz spotkać puchate liski czy może egzotyczne papugi? A może masz ochotę na podróż do dżungli w poszukiwaniu majestatycznych tygrysów? Podczas warsztatów w Światowidzie każdy znajdzie coś dla siebie.

– To prawdziwa przygoda, podczas której rozbudzisz swoją kreatywność i wyobraźnię – zachęcają organizatorzy. – Codziennie skierujemy nasze działania twórcze na inne zwierzę, aby każdy mógł znaleźć coś, co go zainteresuje. Nie musisz być mistrzem pędzla – u nas liczy się tylko radość z tworzenia i chęć odkrywania nowych możliwości – dodają.

CSE Światowid zaprasza wszystkich zainteresowanych do magicznego świata, gdzie każdy dzień to nowa przygoda, a każde spotkanie zaczarowanym zwierzakiem to niezapomniane doświadczenie.

Lato w Światowidzie. Idziemy do ZOO:
– oferta skierowana do dzieci w wieku 6-12 lat
– termin: 8.07.2023 – 12.07.2023, godz. 10:00-12:00
– odpłatność: 200 zł./tydzień/dziecko
– liczba miejsc ograniczona

Zapisy oraz dodatkowe informacje:
tel. 55 611 20 59,
e-mail: beata.skrzoska@swiatowid.elblag.pl

Print Friendly, PDF & Email