Wrocław: Szansa na pracę dla osób z niepełnosprawnościami. W środę, w Barbarze, będą czekać na nich oferty

Wrocław: Szansa na pracę dla osób z niepełnosprawnościami. W środę, w Barbarze, będą czekać na nich oferty
Fot. Marcus Aurelius/pexels

Już w najbliższą środę, 6 marca, w Barbarze przy ul. Świdnickiej, osoby z niepełnosprawnościami, które poszukują ciekawej pracy, będą miały szansę spotkać się pracodawcami, którzy posiadają dla nich oferty zatrudnienia. Dodatkowo będzie można także bezpłatnie skonsultować się z psychologiem lub prawnikiem.

Fundacja Aktywizacja zaprasza osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na Targi Pracy przygotowane właśnie z myślą o ich potrzebach. Odbędą się one w najbliższą środę, 6 marca 2024 r. we Wrocławskim Instytucie Kultury, w barze Barbara przy ul. Świdnickiej 8b.

Nie tylko oferty pracy

Z myślą o osobach z różnymi niepełnosprawnościami zostanie tam przygotowanych około dziesięć stanowisk z ofertami pracy z całego regionu. Przewidziano również bezpłatne konsultacje z prawnikiem i psychologiem, które pozwolą zainteresowanym przedyskutować istotne dla nich kwestie.

Organizatorzy wydarzenia zaplanowali również specjalną strefę spotkań dla pracodawców.

***

Wspierają osoby z niepełnosprawnościami

Wydarzenie jest współfinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Patronami honorowymi Targów Pracy w Barbarze są Wrocławska Grupa Branżowa ds. osób z niepełnosprawnościami i dostępności, Klub Kibiców Niepełnosprawnych, Federacja Kibiców Niepełnosprawnych oraz Fundacja Ładne Historie.

Print Friendly, PDF & Email