Święta w duchu „ZERO WASTE” – konkurs

Święta w duchu „ZERO WASTE” – konkurs
Fot. cottonbro studio/Pexels

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dla wielu z nas to czas dla bliskich, chwile radości i wzruszeń, ale także czas odpoczynku po około bożonarodzeniowych przygotowaniach.

Niestety współcześnie ten czas zmienia się w festiwal szaleństwa zakupowego i przesadnej konsumpcji, które z duchem świąt mają niewiele wspólnego.

Dlatego aby skłonić nas do refleksji „czy rzeczywiście to wszystko jest nam niezbędne?” Departament Ochrony Środowiska UM zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie Święta w duchu „ZERO WASTE”.

Zasady są bardzo proste:
  • Nagraj poradnik (do 5 min), w którym przedstawisz swoje pomysły na Święta w duchu ZERO WASTE (więcej informacji na temat idei Zero Waste na stronie – http://gok.elblag.eu/ w zakładce ochrona środowiska)
  • Zgłoszenie do konkursu oraz w przypadku osób niepełnoletnich podpisaną zgodę rodzica, należy wysłać do 18 grudnia 2022 roku na e-mail: dos@umelblag.pl.
  • Po otrzymaniu zgłoszenia, w odpowiedzi odeślemy link do dysku google, na którym należy zamieścić nagranie. Wypełnione zgłoszenie oraz nagranie można również dostarczyć do organizatora na nośniku danych umieszczonym w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Święta w duchu Zero Waste”.
Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe:
  • I miejsce: Gra Fotosynteza, Książka 1001 Najpiękniejszych Zakątków Polski, Powerbank, butelka filtrująca, gadżety ekologiczne
  • II miejsce: Gra Honey Combs, Powerbank, butelka filtrująca, gadżety ekologiczne
  • III miejsce: Gra Dżungla, Powerbank, butelka filtrująca, gadżety ekologiczne

Do pobrania:

Mat. nadesłane
Print Friendly, PDF & Email