Pomorskie: Zapisz się na bezpłatne szkolenia ZUS

Pomorskie: Zapisz się na bezpłatne szkolenia ZUS
Fot. Pixabay

Jak rozliczyć składkę zdrowotną za 2022 rok i w jaki sposób skorygować dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe, dowiesz się podczas kolejnych, bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Aby wziąć w nich udział nie musisz wychodzić z domu!

Już we wtorek 9 maja o godz. 10:00 odbędzie się webinarium dotyczące korygowania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych.

Szkolenie skierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in. kiedy można skorygować dokumenty, w jaki sposób to zrobić i jakie obowiązują terminy.

Zgłoszenia ZUS przyjmuje są mailowo pod adresem slupsk_wydarzenia@zus.pl.

W środę 10 maja, także o godz. 10:00, ZUS zaprasza na spotkanie online, podczas którego będzie można się dowiedzieć jak rozliczyć składkę zdrowotną za 2022 r. w zależności od m.in. sposobu opodatkowania działalności gospodarczej. Eksperci wytłumaczą jakie dokumenty należy złożyć, jak obliczyć podstawę wymiaru składki oraz jakich terminów trzeba dochować.

Na zgłoszenia ZUS czeka pod adresem szkolenia_gdansk@zus.pl.

Spotkania odbędą się na platformie Cisco Webex Meeting.

W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, nazwę zakładu pracy, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.

Regionalny Rzecznik Prasowy
województwa pomorskiego
Krzysztof Cieszyński
Print Friendly, PDF & Email