Olsztyn: Tramwajem do Świąt

Olsztyn: Tramwajem do Świąt
Fot. mat. prasowe

Niezwykły pojazd będzie wprowadzać olsztynian w atmosferę zbliżających się świąt. Jeden z tramwajów kursujących między krancówką Kanta a dworcem został specjalnie udekorowany.

Podobne dekoracje mieszkańcy z radością przyjmowali w minionych latach. Dlatego aby w Olsztynie było jak najwięcej świątecznego klimatu, wróciliśmy do tego pomysłu.

– Wyjątkowa przejażdżka czeka pasażerów tramwajowej linii numer 2 – mówią organizatorzy przedsięwzięcia z olsztyńskiego MOK-u. – Świąteczny tramwaj zakończy swój bieg w okolicy świąt.

Mikołaje, śnieżynki, stroiki… w ten sposób został udekorowany pojazd. Olsztynianie od pierwszych chwil z zaciekawieniem przyglądają się niecodziennemu wystrojowi i robią sobie z nim zdjęcia.

„Tramwaj zwany świętowaniem” zachęca też do wizyty na olsztyńskim Targu Rybnym. Tam, już w następny weekend, odbędzie się wydarzenie zatytułowane „Święta. Dobrze was widzieć”.

Na scenie pojawią się m.in. Voo Voo, Mietek Szcześniak, będzie wspólne kolędowanie, jarmark oraz II edycja Biegu Mikołajów.

[program „Święta. Dobrze was widzieć”]

Print Friendly, PDF & Email