Wrocław: Jesteś wolontariuszem? Gratis możesz obejrzeć przebój kinowy „Listy do M. 5”!

Wrocław: Jesteś wolontariuszem? Gratis  możesz obejrzeć przebój kinowy „Listy do M. 5”!
fot. Kino Świat

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza już 5 grudnia wolontariuszki i wolontariuszy działających na terenie Wrocławia na spotkanie oraz wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Kinie Nowe Horyzonty.

  • 5 grudnia 2022 r. godz. 17.00
  • ul. Kazimierza Wielkiego 19a/21

– Dzień ten jest dobrym momentem do podziękowania wolontariuszom za dotychczasową pracę, ze szczególnym uwzględnieniem działań na rzecz i w trosce o osoby przybyłe z Ukrainy od czasu wybuchu wojny – informują organizatorzy spotkania.

Wydarzenie, które odbędzie się w Kinie Nowe Horyzonty, jest okazją do wyjątkowego spotkania oraz integracji wrocławskich wolontariuszy.

Organizator przygotował filmowy upominek – projekcję komedii romantycznej „Listy do M. 5”.

– Film został wybrany nieprzypadkowo – nie tylko wprowadza nas w świąteczny nastrój, ale także podkreśla cenne wartości, takie jak bliskość, życzliwość i miłość. Będzie on wyświetlany w wersji dwujęzycznej: polskiej z ukraińskimi napisami – informują organizatorzy. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Liczba miejsc wynikająca z wielkości sali  kinowej jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

  • Wolontariusze mogą zapisać się indywidualnie, wypełniając formularz zgłoszeniowy.
  • Koordynator lub opiekun może zapisać grupę wolontariuszy za pomocą maila na adres: centrum (at) wolontariat.wroclaw.pl, podając informację o ilości potrzebnych wejściówek. 

Wejściówki będzie można odebrać w dniu wydarzenia, tj. 5 grudnia, od godz. 16.30 w Kinie Nowe Horyzonty, parter, sala nr 1.

Print Friendly, PDF & Email