Lato pełne atrakcji w „Światowidzie”

Lato pełne atrakcji w „Światowidzie”
Fot. CSE Światowid

Wakacje w mieście mogą być pełne wrażeń i atrakcji. Udowadnia to Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, które przygotowało ciekawą wakacyjną ofertę warsztatów dla najmłodszych. Zostały ostatnie wolne miejsca.

Wakacyjne warsztaty małego podróżnika

Fascynujące podróże, niezapomniane przygody, a przede wszystkim nauka poprzez zabawę i kreatywne poznawanie świata. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na letnie wyprawy z cyklem „Skrzat w podróży przez świat”, dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 10 lat. Zajęcia zaczynają się w poniedziałek 10 sierpnia. Zostały jeszcze 2 wolne miejsca.

Co będzie działo się na warsztatach? Przeczytaj w artykule.

Wakacyjne warsztaty językowe „English is easy”

Czy wakacje to dobry czas na naukę języka obcego? Oczywiście, zwłaszcza jeśli jest to nauka w formie zabawy. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu organizuje dla dzieci w wieku od 11 do 12 lat pięciodniowy (17 do 21 sierpnia 2020 r., w godzinach od 10.00 do 12.00) cykl warsztatów języka angielskiego. Na warsztatach w Światowidzie przyswoimy angielskie słownictwo, będziemy rozwiązywali rebusy i odgadywali kalambury. Nie zabraknie też czasu na wypowiedzi ustne i ćwiczenia manualne.

Więcej o warsztatach językowych TUTAJ.

Dodatkowe informacje i zapisy: Aleksandra Bednarczuk, tel. 605 636 670, email: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.

Fot. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”
Print Friendly, PDF & Email