Sensoryka dla najmłodszych – w każdy wtorek w "Światowidzie"

Sensoryka dla najmłodszych – w każdy wtorek w "Światowidzie"
Mat. nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu to nie tylko przestrzeń dla młodych i dorosłych. Jest tu wspaniałe miejsce również dla najmłodszych – w sali doświadczania świata, w każdy wtorek o godzinie 9:00, pod okiem instruktora dzieci będą mogły rozwijać swoje zmysły i umiejętności sensoryczne, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka.

Stymulowanie zmysłów poprzez zabawę i eksplorację świata, umożliwia dziecku odkrywanie nowych doznań i rozwijanie swojego potencjału. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić dziecku możliwość poznawania świata w sposób zróżnicowany i wielozmysłowy, co sprzyja zdrowemu i harmonijnemu rozwojowi.

– W naszej sali doświadczania świata, w przeciwieństwie do innych sal zabaw w mieście, znajduje się wyposażenie dedykowane rozwojowi sensorycznemu małych odkrywców. Równocześnie samodzielnie tworzymy atrakcje, które rozwijają słuch, węch, czucie głębokie, równowagę, wzrok i dotyk. To idealne miejsce dla dzieci, które potrzebują spokoju i wyciszenia w dzisiejszym szybkim i intensywnym świecie – informują instruktorzy.

  • Wiek uczestników: 1,5 roku – 3 lata
  • Termin i miejsce: wtorki, godz.: 9:00 – 10:00, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, sala doświadczania świata
  • Zapisy i więcej informacji: anna.giziewicz@swiatowid.elblag.pl, tel. 55 611 20 85
  • Cena: 40 zł/zajęcia, 120 zł/karnet miesięczny
  • Film: dostępny TUTAJ.
Print Friendly, PDF & Email