Kino Światowid zaprasza: „Portret królowej”, „Siła naszych marzeń” oraz „Zakonnica II”

Kino Światowid zaprasza: „Portret królowej”, „Siła naszych marzeń” oraz „Zakonnica II”
Fot. nadesłane

W nadchodzącym tygodniu kino Światowid zaprasza na trzy premiery: „Portret królowej”, „Siła naszych marzeń” oraz „Zakonnica II”. Bilety dostępne w kasie kina lub na stronie swiatowid.elblag.pl

Portret królowej”

Film dokumentalny o jednej z najwybitniejszych postaci w historii. Kobieta, która zasiadała na brytyjskim tronie najdłużej w dziejach tego kraju widziana oczami tych, którzy ją fotografowali i tworzyli jej portrety. Jest to niezwykła filmowa opowieść o najbardziej ikonicznej kobiecie naszych czasów. Ujrzymy Elżbietę II oczami najwybitniejszych światowych fotografów, przez obiektywy ich aparatów, którymi uwieczniali brytyjską ikonę na przestrzeni niemal siedmiu dekad. Efektem ich pracy jest wizerunek kobiety, który pozostał unikalny, choć świat wokół zmieniał się z prędkością światła.

Siła naszych marzeń”

Przepiękna opowieść o roli marzeń, przyjaźni i miłości w życiu każdego człowieka. Historia dziewczynki, która dzięki pasji i marzeniom osiągnęła swój cel mimo przeciwności losu.

Zoe urodziła się i dorastała w otoczeniu koni w stajni wyścigowej swoich rodziców. To jest jej miejsce na ziemi. Teraz marzy, aby pewnego dnia stać się dżokejem, tak jak jej ojciec. Kiedy w stajni rodzi się nowy źrebak Burza, Zoe jako pierwsza dostrzega w nim potencjał na mistrza, na którego jej rodzice czekali i pracowali przez całe życie. Ich wspólne marzenia zostają zniszczone w czasie jednej burzliwej nocy, kiedy spłoszona klacz przypadkowo rani Zoe. Pogrożona w rozpaczy dziewczyna całkowicie się załamuje. Nie może pogodzić się z niesprawiedliwym losem. Rodzice ze wszystkich sił starają się wspierać Zoe. Dzięki ich wytrwałości i zaskakującej pomocy stajennego Seby, który ma niezwykły dar komunikowania się z końmi, Zoe postanawia pokonać przeciwności losu i odzyskać to, co wydawało się stracone.

Zakonnica II”

Kontynuacja światowego hitu. „Zakonnica II” już od 8 września w Kinie Światowid.

1956 – Francja. Ksiądz zostaje zamordowany. Zło się rozprzestrzenia. Kontynuacja światowego hitu „Zakonnica”, w którym siostra Irene po raz kolejny staje twarzą w twarz z demoniczną siłą Valak – Demoniczną Zakonnicą.

Print Friendly, PDF & Email