Fundacja Podaj Dalej: Mali Odkrywcy 2023 – rekrutacja trwa

Fundacja Podaj Dalej: Mali Odkrywcy 2023 – rekrutacja trwa
Fot. mat. prasowe

Fundacja im. doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej zaprasza dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami na niezapomniane, pełne atrakcji Kolonie letnie „Mali Odkrywcy”. W tym roku kolonie odbędą się w dwóch turach.

  • Pierwsze z nich w terminie 09.07-14.07.2023 r.- kolonie artystyczne dla dzieci z niepełnosprawnością  intelektualną „Mali Odkrywcy wśród zwierząt”.
  • Natomiast druga tura w terminie 19.08-25.08.2023r. – aktywne kolonie sportowe dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową.

Udział w koloniach jest bezpłatny.

Dojazd do miejsca wypoczynku i powrót do domu trzeba zapewnić we własnym zakresie.

Dzieci mają zapewnione całodzienne wyżywienie, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz bogaty program zajęć, podczas których będą odkrywały swoje talenty i rozwijały nowe umiejętności, uczyły się współpracy i samodzielności.

Dla Dzieci najważniejsza jest zabawa i miło spędzony czas!

W tym roku organizatorzy planują dużo ciekawych zajęć między innymi: zabawy plastyczne, muzyczne, sportowe. Będą wycieczki pełne przygód i atrakcji na łonie przyrody. Będzie mnóstwo emocji, radości i uśmiechu.

Uwaga: Zgłoszenia na turnus przyjmowane są w dniach: 28.04.2023 do 17.05.2023. 

Ograniczona ilość miejsc!

Dodatkowych informacji udziela: Małgorzata Dębowska:

KARTA UCZESTNICTWA, REGULAMIN, ZGODA NA WIZERUNEK – Kolonie Artystyczne dla dzieci z niepełnosprawnością  intelektualną „Mali Odkrywcy wśród zwierząt” 09-14.07.2023

KARTA UCZESTNICTWA, REGULAMIN I ZGODA NA WIZERUNEK – Aktywne Kolonie Sportowe dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową 19-25.08.2023

Źródło: Fundacja im. doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ
Print Friendly, PDF & Email