Dwie premiery w kinie Światowid

Dwie premiery w kinie Światowid
Fot. nadesłane

Od 30 czerwca można wybrać się do kina Światowid na dwie kolejne premiery. Są to: piąta część kultowej sagi o nieustraszonym archeologu – „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” oraz wspaniała animacja dla najmłodszych widzów – „Miss Kraken. Ruby Gillman”.

„Indiana Jones i artefakt przeznaczenia”

Fot. nadesłane

Harrison Ford powraca do kultowej roli nieustraszonego archeologa w piątej części słynnej serii przygodowej. „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” od 30 czerwca w Kinie Światowid.

1969 rok. Apogeum wyścigu kosmicznego między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Jones jest zdeterminowany, aby wyjawić nikczemną działalność nazistowskich naukowców licznie stojących za programami kosmicznymi.

***

„Miss Kraken. Ruby Gillman”

Fot. nadesłane

Opowieść o nieśmiałej nastolatce, która odkrywa, że należy do legendarnej królewskiej linii mitycznych morskich krakenów. „Miss Kraken. Ruby Gillman” od 30 czerwca w Kinie Światowid.

Słodka, nieporadna 16-letnia, Ruby Gillman desperacko stara się dopasować do istniejących zasad w liceum, ale przeważnie czuje się po prostu niezauważana. Ruby nie może spędzać czasu z fajnymi dzieciakami na plaży, ponieważ jej nadopiekuńcza mama, zabroniła jej wchodzić do wody.

Print Friendly, PDF & Email