Rusza XXII edycja konkursu „Barwy Wolontariatu"!

Rusza XXII edycja konkursu „Barwy Wolontariatu"!
Mat. nadesłane

Różnorodność obszarów społecznych, w których pracują wolontariusze, pojawiające się nowe role i funkcje, które mogą pełnić sprawiają, że wolontariat w naszym kraju staje się szalenie barwny.

Wolontariat nigdy nie przemija i zawsze jest czas oraz potrzeba pomocy drugiemu człowiekowi, a także bycia aktywnym obywatelem w swoim środowisku lokalnym jak i na arenie ogólnopolskiej, czy międzynarodowej.

W trosce o dalszy rozwój wolontariatu w naszym kraju oraz chcąc uhonorować tych, którzy zdecydowali się włączyć w działalność wolontarystyczną, Centra Wolontariatu skupione w Sieci Centrów Wolontariatu w Polsce organizują kolejną edycję konkursu pt. BARWY WOLONTARIATU.

Z pewnością konkurs stworzy możliwość do zaprezentowania ciekawych sylwetek wolontariuszy, wyjątkowych akcji wolontarystycznych, podzielenia się swoimi refleksjami na temat tej formy działalności.

Konkurs skierowany jest do wolontariuszy, osób z nimi współpracujących, którzy chcą docenić ich pracę, osób korzystających z ich pomocy, przedsiębiorstw, które realizują program wolontariatu pracowniczego, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami i wspierających ruch wolontarystyczny w Polsce.

  • Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów upływa dnia 15 listopada 2022 r.
  • Decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do Organizatorów konkursu.
Zgłoszenia nadsyłamy na adres:

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
ul. Związku Jaszczurczego 17/26 , 82-300 Elbląg,

bądź na adres mail:  wolontariat@centrumelblag.pl
lub osobiście do siedziby biura Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.

  • FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do pobrania TUTAJ.
  • REGULAMIN KONKURSU do pobrania TUTAJ.
Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu
Print Friendly, PDF & Email