Kino Światowid zaprasza: 4 premiery na 4 sierpnia

Kino Światowid zaprasza: 4 premiery na 4 sierpnia
Fot. nadesłane

Kino Światowid zaprasza tych małych i tych większych miłośników dużego ekranu. Zobacz, co w najbliższym czasie będzie można oglądać w kinie Światowid.

„Mavka i strażnicy lasu”

Fot. nadesłane

Przepiękna animacja stworzona na podstawie starosłowiańskich legend i mitów. Opowieść o sile płynącej z natury oraz mocy jaką daje przyjaźń. „Mavka i strażnicy lasu” od 4 sierpnia w Kinie Światowid.

Gdzieś w dalekich ostępach magicznego lasu kryje się źródło życia, którego strzeże urocza wróżka Mavka. Nigdy dotąd żaden człowiek nie zakłócił panującego tu odwiecznego porządku, a zamieszkujące okolicę zwierzęta i mityczne stworzenia nie wiedzą, co to strach. Pojawienie się tu utalentowanego muzykanta Łukasza będzie więc nie lada wydarzeniem. Tym bardziej, że wkrótce Mavka i Łukasz staną się nierozłączni, a rodzące się między nimi uczucie rozkwitnie jak czarodziejski kwiat. Niestety sielankę wkrótce zburzy próżna i chciwa księżniczka, która dowiedziawszy się o magicznej mocy źródła życia, postanowi wykraść je, by na zawsze zachować młodość. Jej słudzy wkroczą do lasu, gotowi niszczyć wszystko co stanie im na drodze do wypełnienia rozkazu. Czy Mavka i Łukasz znajdą w sobie siłę, by obronić las i jego mieszkańców? Czy miłość łącząca wróżkę i człowieka ma szansę przetrwać?

Magiczna opowieść o tym, że prawdziwe szczęście osiągnąć można tylko żyjąc w zgodzie z siłami natury. „Mavka i strażnicy lasu” już od piątku w Kinie Światowid.

***

„Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos”

Fot. nadesłane

Były filmy aktorskie więc przyszedł czas na fascynującą animację. Opowieść o czterech braciach, którzy jako superbohaterowie ratują świat. „Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos” od 4 sierpnia w Kinie Światowid.

Po latach bycia chronionym przed ludzkim światem, bracia wyruszają, aby zdobyć serca nowojorczyków i zostać zaakceptowanym jako normalni nastolatkowie poprzez bohaterskie czyny. Ich nowa przyjaciółka April O’Neil pomaga im w walce z tajemniczym syndykatem .

Czterej bracia dzięki niezwykłym umiejętnościom ratują Nowy Jork i cały świat przed złem. „Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos” od piątku w Kinie Światowid.

***

„Po prostu super”

Fot. nadesłane

Opowieść o rezolutnej nastolatce, która z pomocą przyjaciół stawia czoło złu, które chce przejąć kontrolę nad światem. Historia, która uczy, że bogaty jest ten, kto docenia to co ma. „Po prostu super” od 4 sierpnia w Kinie Światowid.

11-letnia Zosia pasjonuje się grami. Jej ojciec jest superbohaterem, który czuwa nad bezpieczeństwem całego miasta. Hedvig ma jednak wrażenie, że nie posiada takiej mocy jak on. Mimo wszystko postanawia zrobić wszystko, by w przyszłości go godnie zastąpić. Okazuje się, że to co miało kiedyś nadejść, nadejdzie już jutro, a Zosia będzie musiała temu stawić czoła. Pomogą jej w tym wysportowany kuzyn Adrian i nieco szalona babcia.

Wspaniała, zabawna animacja dla całej rodziny. „Po prostu super” od piątku w Kinie Światowid.

***

„Porady na zdrady 2”

Fot. nadesłane

Po sukcesie pierwszej części przyszedł czas na kontynuację przygód bohaterów, którzy podbili serca widzów. Gwiazdorska obsada gwarantująca salwy śmiechu. „Porady na zdrady 2” od 4 sierpnia w Kinie Światowid.

Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek. Nie podoba się to jego dziewczynie Asi, która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek, który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia „Mściwój” dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej jeszcze większą zazdrość niż do tej pory. Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich!

Druga część komedii, którą pokochały miliony. „Porady na zdrady 2” od piątku w Kinie Światowid.

Print Friendly, PDF & Email