Pomorskie: ZUS zaprasza młodych rodziców na szkolenie

Pomorskie: ZUS zaprasza młodych rodziców na szkolenie
Fot. Pixabay

Na kolejnym bezpłatnym szkoleniu online, które organizuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych omawiane będą zagadnienia związane z zasiłkiem macierzyńskim. To doskonała okazja, żeby poznać odpowiedzi na nurtujące pytania i poszerzyć swoją wiedzę.

We wtorek (16 kwietnia) o godz. 10:00, ZUS organizuje webinarium na temat zasiłku macierzyńskiego. Uczestnicy szkolenia poznają świadczenia, z jakich mogą korzystać w trakcie wychowywania dziecka. Eksperci przedstawią wszelkie formalności, w tym kto ma prawo świadczeń i jak długo można z nich korzystać, dokumenty niezbędne do złożenia wniosku o zasiłek macierzyński, a także wyjaśnią jak ustala się jego podstawę wymiaru. Na szkolenie ZUS zaprasza także pracowników biur rachunkowych i komórek kadrowo-płacowych.

Spotkanie odbędzie się na platformie Cisco Webex. Na zgłoszenia ZUS czeka do 15 kwietnia pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl. W wiadomości należy podać: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej oraz termin szkolenia. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO, dostępnym na stronie zus.pl.

Krzysztof Cieszyński
regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa pomorskiego
Print Friendly, PDF & Email