Pomorskie: Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń w ZUS!

Pomorskie: Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń w ZUS!
Fot. mat. prasowe

Jakie ulgi w składkach można otrzymać i dlaczego warto założyć profil na PUE ZUS – będzie można dowiedzieć się podczas kolejnych szkoleń organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

W poniedziałek 28 listopada o godz. 10:00 odbędzie się webinarium dotyczące ulg w opłacaniu składek na ubezpieczenia społeczne. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in. dla kogo jest ulga na start, preferencyjne składki oraz mały ZUS i działalność nieewidencjonowana, jak obliczyć najniższą podstawę wymiaru składek oraz jakie są skutki korzystania z ulgi. Zapisy ZUS przyjmuje mailowo pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

W czwartek 1 grudnia, także na godz. 10:00 ZUS zaprasza na szkolenie online z obsługi Platformy Usług Elektronicznych, czyli PUE ZUS. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. jak założyć konto na  PUE ZUS, tworzyć potwierdzenia danych, wysyłać i przyjmować korespondencję oraz korzystać z aplikacji ePłatnik. Zgłoszenia pod adresem: szkolenia_gdansk@zus.pl.

Wszystkie szkolenia odbędą się za pośrednictwem aplikacji Cisco Webex Meetings. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Do zgłoszenia należy dołączyć podpisane oświadczenie RODO dostępne na stronie zus.pl (w formie skanu lub zdjęcia).

Regionalny Rzecznik Prasowy
województwa pomorskiego
Print Friendly, PDF & Email