Oddział ZUS w Elblągu zaprasza na szkolenia i dyżury telefoniczne

Oddział ZUS w Elblągu zaprasza na szkolenia i dyżury telefoniczne
Fot. pixabay.com

Już w czerwcu odbędzie się kolejne szkolenie i dyżur telefoniczny z ekspertami ZUS Oddziału w Elblągu. Na klientów będą czekać konsultanci, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące Tarczy Antykryzysowej oraz wyjaśnią obowiązki i możliwości, z których może skorzystać przedsiębiorca rozpoczynający działalność gospodarczą.

Na czerwiec zaplanowano dwa wydarzenia:

  • dyżur telefoniczny 08.06.2021 r. w godz. od 10:00 do 13:00 pod numerem 89 646-62-37 wew. 225 na temat Tarczy Antykryzysowej – wsparcie dla przedsiębiorców i osób wykonujących umowy cywilnoprawne
  • bezpłatne szkolenie online 09.06.2021 r. o godzinie 09:00 na temat Rozpoczęcie działalności gospodarczej – obowiązek wyboru ubezpieczeń i składek. W trakcie szkolenia zostaną omówione:
    • zgłoszenie płatnika składek
    • ulga na star
    • składki preferencyjne
    • Mała Działalność Gospodarcza.

Zapisy na szkolenie przyjmowane są do 7 czerwca 2021 r., tylko mailowo na adres: Elblag_szkolenia@zus.pl. W zgłoszeniach na szkolenia należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłane zaproszenie, datę i temat szkolenia, numer telefonu do kontaktu.

Szkolenie prowadzone będzie za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W dniu spotkania na wskazany adres mailowy zostanie wysłany link do wydarzenia. Dołączenie do spotkania będzie możliwe poprzez kliknięcie w treści maila przycisku Join meeting (dołącz do spotkania).

Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS
Print Friendly, PDF & Email