Letnia Mała Akademia Filmowa w kinie Światowid

Letnia Mała Akademia Filmowa w kinie Światowid
Mat. nadesłane

Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Przekonuje o tym Kino Światowid, które proponuje Letnią Małą Akademię Filmową. 29 czerwca o 11:00 i zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na warsztaty filmowe „Kino dawniej i dziś” oraz projekcje filmu „Ogliki’.

Letnia Mała Akademia Filmowa na stałe wpisała się w kalendarz Kina Światowid. Podczas pierwszego spotkanie dzieci przeniosą się w czasie. Zobaczą, jak kiedyś wyglądały projekcje filmowe oraz zajrzą za kulisy kina. O 12:00 wraz z bohaterami bajki Ogliki sprawdzimy, co słychać w malutkiej wiosce Śmierdziuszkowie.

Rodzina Oglików szuka nowego domu. Trafia do przepięknej, spokojnej wioski Śmierdziuszkowo, która ma problem z lokalnym wysypiskiem śmieci. Wszystko składa się znakomicie, bo Ogliki żywią się śmieciami i mieszkają na śmietniskach. Wspaniała animacja o empatii, rodzinie i miłości oraz o tym, że dla każdego na tym świecie znajdzie się misja do spełnienia.

Bilety na film można nabyć:

  • online
  • w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
  • w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00 

Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 56/76 lub mailowo pod adresem: kino@swiatowid.elblag.pl

Plakat
Mat. nadesłane
Print Friendly, PDF & Email