Gdańsk: Jeszcze 180 dzieci czeka na swoich Świętych Mikołajów

Gdańsk: Jeszcze 180 dzieci czeka na swoich Świętych  Mikołajów
Fot. archiwum gdańskiego MOPR

W ramach świątecznej akcji „Każdy może pomóc” zostały rozdysponowane wszystkie listy o seniorkach i seniorach.Nadal zachęcamy do pobierania listów o dzieciach, by na ich podstawie przygotować i przekazać najmłodszym podopiecznym gdańskiej pomocy społecznej, gwiazdkowe upominki – apelują organizatorzy świątecznej akcji.

Trwa akcja „Każdy może pomóc”, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku. Jeszcze 180 dzieci czeka na darczyńców, którzy zechcą zrobić im prezent.

Jak zostać św. Mikołajem?

Wystarczy pobrać jeden z listów, które zostały napisane przez pracowniczki i pracowników socjalnych gdańskiego MOPR, o ich najmłodszych podopiecznych. Są tam wiadomości m.in. o płci, wieku, zainteresowaniach oraz marzeniach beneficjanta akcji. Na tej podstawie łatwiej zainspirować się i przygotować prezent, który z pewnością ucieszy obdarowanego malca czy nastolatkę.

Listy o dzieciach można pobrać pisząc na adres:

mopr-kmp@gdansk.gda.pl

MOPR rozpoczął tegoroczną, XII edycję akcji ok. połowy października. O idei, beneficjentach, szczegółach logistycznych przedsięwzięcia przeczytacie Państwo w tematycznej publikacji.

Zachęcamy do dzielenia się dobrem i włączenia w przedsięwzięcie!
MOPR Gdańsk
Print Friendly, PDF & Email