Bydgoszcz: Chcesz prowadzić kawiarenkę obywatelską? Zgłoś się!

Bydgoszcz: Chcesz prowadzić kawiarenkę obywatelską? Zgłoś się!
Fot. UM Bydgoszcz

Miasto szuka najemcy do prowadzenia kawiarni obywatelskiej w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. Kawiarnia obywatelska mieści się na parterze BCOPiW przy ul. Gdańskiej 5. Zgłoszenia składać można do 4 marca.

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu położone w sercu miasta jest miejscem stworzonym z myślą o stowarzyszeniach, fundacjach, klubach i wszelkiego rodzaju organizacji działających społecznie i potrzebujących wsparcia w postaci przestrzeni do spotkań, warsztatów, szkoleń czy spotkań założycielskich. Na parterze Centrum działa kawiarenka obywatelska.

W konkursie preferowane są podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 2 i 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z siedzibą w Bydgoszczy, w tym spółdzielnie socjalne, prowadzące działalność gastronomiczną. Przy wyborze oferty Komisja będzie kierowała się m.in. wysokością zaproponowanego czynszu, propozycją menu codziennego, doświadczeniem oraz propozycją działań dodatkowych w kawiarni obywatelskiej integrujących społeczność lokalną zgodnych z charakterem BCOPW.

Umowa zostanie zawarta na 3 lata (od dnia zawarcia umowy). Oferty należy składać do Zespołu ds. Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5 (pokój nr 1). Ostateczny termin składania pisemnych ofert upływa 4 marca o godz. 12:00.

Szczegółowe wymagania i regulamin konkursu na najem pomieszczenia do prowadzenia kawiarni obywatelskiej dostępne są TUTAJ.

Oprac. red. / UM Bydgoszcz
Print Friendly, PDF & Email